Објавени: јун. 26 2022 09:59

Specialized RipRock 16″ za deca

МКД

Објавени: јун. 26 09:59
Прегледи: 573
Velosiped Specialised vo odlicna sostojba.
Kupen vo ProBike Skopje.
Upotreben 3 godini.
Goleminata odgovara za dete od 3 do 8 godisna vozrast. Raspolaga so pomosni trkala.
Povolna cena: 9000 mkd.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
573
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации