Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sredna osovina za velosiped

1 200 МКД

Се продава од: Goran 27 ноем. 22:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Potpolno nova SunRace press fit osovina.
Dijametar 40mm
Dolzina na osovina 127mm
Za ram 68mm
Leaflet
Кон почеток