Македонски | Shqip | English |

Velosiped

Се продава од: Bojan 28 јан. 09:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 600 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
: Велосипеди
Prodavam hitno velosiped Polar Mirage so aluminiumski ram i Shimano oprema dobro socuvan i redovno servisiran. Cena 5500 den.
Нема посетени огласи
Кон почеток