Оглас од претпријатие Објавени: јун. 07 2022 12:01

Naocari Skii snowboard motor uv zastita i zastitna maska

МКД

Објавени: јун. 07 12:01
Прегледи: 637
Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат без кацига, или на кацига. Изработени од висококвалитетни и флексибилни материјали, со тоа што имаат одредена заштита од кршење и деформации при удар. Наочарите де деливи од маската, што значи дека можи да се носат и без заштитната маска.

Погодни за скијање, бордање, возење мотор, возење велосипед и планинарење.

При нарачка треба да изберите кој модел го сакате врз база на бројките на самите слики, пр. Модел 1, Модел 2, Модел 3 ... итн.

*По потреба можи да се пратат по карго!
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

637
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации