Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAOCARI SO ZASTITNA MASKA SKII SNOWBOARD MOTOCRO

1 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Zoran 13 јан. 13:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Zoran

29 Огласи во продавницата

KAMERA IP WIFI HD KAMERI ZA VIDEO NADZOR 1 500 МКД
ROTIRACKA KAMERA IP WIFI KAMERI ZA VIDEO NADZOR 1 500 МКД
STITNICI ZA KOLENA I PODKOLENICI - HONDA YAMAHA 1 300 МКД
IP WIHI HD KAMERA KAMERI PTZ ZA VIDEO NADZOR NOVI 1 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат без кацига, или на кацига. Изработени од висококвалитетни и флексибилни материјали, со тоа што имаат одредена заштита од кршење и деформации при удар. Наочарите де деливи од маската, што значи дека можи да се носат и без заштитната маска.

Погодни за скијање, бордање, возење мотор, возење велосипед и планинарење.

При нарачка треба да изберите кој модел го сакате врз база на бројките на самите слики, пр. Модел 1, Модел 2, Модел 3 ... итн.

*По потреба можи да се пратат по карго!
Leaflet

Zoran

29 Огласи во продавницата
MINI SPY KAMERA KAMERI HD ZA VIDEO NADZOR KOCKA 700 МКД
NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOCROSS UV ZASTITA 1 100 МКД
NAOCARI OCILA ZA VELOSIPED SKII SNOWBOARD MOTOKROS - NOVI 600 МКД
KAMERI MINI HD SPY ZA VIDEO NADZOR 700 МКД
Кон почеток