Оглас од претпријатие Објавени: јун. 29 2022 10:27

Naocari za motor skii so UV zastita i kompatabilni za kacigi

МКД

Објавени: јун. 29 10:27
Прегледи: 773
Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат без кацига, или да се постават на било кој тип на кацига. Одличен систем за филтрација против замаглување, и изработени од висококвалитетни и флексибилни материјали, со тоа што имаат одредена заштита од кршење и деформации при удар. Бранд GXT.

Погодни за скијање, бордање, возење мотор, возење велосипед и планинарење.

При нарачка треба да изберите кој модел го сакате врз база на бројките на самите слики, пр. Модел 1, Модел 2, Модел 3 ...

*По потреба можи да се пратат по карго!
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

773
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации