Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Salomon cizmi za skijanje

4 000 МКД

Се продава од: Teodora 13 ноем. 20:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Машки чизми за скијање. Број 28.5 - 45
За повеќе изнформации јаветесе 072-259-603
Teodora
Кон почеток