Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skii Atomic SX 165cm i Head 170cm

140 ЕУР

Се продава од: Dejan 15 јан. 09:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam 2 para skii:
1. Atomic Bluester SX 2016 god, level - advanced-expert, L=165cm, R=11m - 140 eu.
2. Head Chip 2013 god, L=170cm, level intermediate, R=13.5m - 70 eu.
Leaflet
Кон почеток