Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tableti i drugi sredstva za bazeni

120 МКД

Се продава од: Миланчо Добревски 19 јун. 10:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Таблетите се 200 грамски и содржат: хлор, алгицид, PH стабилизатор и флокулант. Пловакот се користи до колку немате Скимери. Пловакот се преава посебно.
Миланчо Добревски
+389 75 427 397
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации