Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Часови по windsurf

20 ЕУР

Се продава од: Goran 30 јул. 07:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Часови за почетници-љубители на виндсурфинг спортските активности.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации