Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ski & Snowboard

Се продава од: Slavko 12 дек. 10:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Polovni skii , chizmi , snowboard :

* Chizmi DYNAFIT 3F (br 42.5)

* Skii (zeleni) ELAN 190cm - polukarving, vezovi tyrolia 490

* Skii (plavi) ELAN 175 cm - polukarving, vezovi tyrolia 590

* Snowboard F2 (160cm) + vezovi

- Cenata na postavenata oprema e dosta povolna, za poveke informacii javete se na 077 977 311
Leaflet
Кон почеток