Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Skii so stapcinja i cevli

100 ЕУР

Се продава од: Dejan 04 авг. 17:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Skii Rossignol Viper 178 cm. Pro carve ! Obuvki Nordica 29.0 335 cm. Stapovi carbon. Komplet se za 100 eur. Odelno po 50 e. Sostojba top !
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации