Објавени: дек. 20 2021 02:08

Detski konduri za skijanje Rossignol

МКД

Објавени: дек. 20 02:08
Прегледи: 2
Кондурите се нови (носени буквално 3 пати), купени од Австрија.
Бројот е 21,5 што би одговарало на 34-35 детски број на кондури.
Цената е фиксна и без замени.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071327912

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации