Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Detski skii Salomon komplet

Се продава од: Филип 11 дек. 00:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Скиите се користени само 2-3 пати,како нови се.
Скиите се големина-120cm
Чизмите-36 2/3(23.0)
Стапчиња со големина-90cm
Цена по договор.
Контакт: 078 299 234 Филип
Филип
078299234
Leaflet
Кон почеток