Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Konduri za skijanje ROSSIGNOL

0 МКД

Се продава од: Igor 28 дек. 08:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Konduri za skijanje
-ROSSIGNOL synergy 80 sensor 2, high performance
-nagazna dolzina 340mm
-Broj 43-44


cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации