Објавени: мар. 07 2022 12:34

Skii head 2020 model

ЕУР

Објавени: мар. 07 12:34
Прегледи: 833
Prodavam komplet ski oprema Head 2020g. kupeni novi pred 1 mesec.
Skii so vezovi 170 cm
Konduri br.42,5 do 43,5
Steki
Naocari
Vozeni bukvalno 7 dena.
Skiite se posledna generacija na HEAD izraboteni od Graphene "G" vidi na linkot: https://www.head.com/en_GB/sports/ski/technology/graphene
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
833
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070-393-798

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации