Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skii i konduri

Се продава од: Aleksandar 03 дек. 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам добро сочувани скии и нови кондури.
Еlan mag 8 168см 8000 ден.
Fischer 130см 3500 ден.
Rossognol 120см 3000 ден.
Кондури Salomon 21(32-33) користени 5 дена 4000 ден
Aleksandar
075217514
Leaflet
Кон почеток