Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SKII ITNO

3 000 МКД

Се продава од: Mario 08 авг. 16:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam 2 para skii DYNAMIC 198cm so vezovi marka TYROLIA I SALOMON.
I dvata para se proizvedeni vo francija.
Eden par e 3000den a dvata 5000den
Leaflet
Кон почеток