Објавени: дек. 25 2021 10:40

Detski skijacki kompleti maski i zenski

МКД

Објавени: дек. 25 10:40
Прегледи: 209
Se prodava detski skijacki komplet za Momcinja. Firma Kilttec. Broj 140 i zenski skijacki komplet (4F) Dolni pantaloni broj S, Jakna br M. Vkupna Cena za dvata kompleta e 6.000 MKD. Moze i poedinecno da se kupat.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
209
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075333823

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации