Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Malku upotrebuvani skii

3 000 МКД

Се продава од: Vlado 12 дек. 10:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam dva para malku upotrebuvani karving skii zaedno so vezovi - visina 130 santimetri i 155 santimetri. Cenata e 3000 denari po par.
Leaflet
Кон почеток