Објавени: дек. 23 2021 03:45

Protest Timo ski snowboard jakna

МКД

Објавени: дек. 23 03:45
Прегледи: 30
Jakna Protest Timo. Golemina na jakna L, vodootporost do 20.000mm i dishlovost do 20.000g. Jaknata e vo besprekorna sostojba bez nikakvi tragi na koristenje.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
30
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076246205

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации