Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skii Rosinol so vezovi

110 ЕУР

Се продава од: Viktor 23 дек. 14:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
162 цм со везови росињол за кондури 47мица
beginner/intermediate
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации