Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Женски Комплет за сноуборд Roxy

3 000 МКД

5 000 МКД

Се продава од: Ivan - Elena 10 јан. 13:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
-Јакна Roxy limited edition 5000mm водоотпорна, величина М 1800 денари
-Пантолони DC exotex 5000mm водоотпорни величина М 1500 денари

Ivan - Elena
070 311073
Кон почеток