Објавени: дек. 25 2021 10:09

Komplet ski oprema Rosignoll

Објавени: дек. 25 10:09
Прегледи: 19
Se prodava:
1. Skii Rosignoll 193 cm
2. Ski vezovi Rosignoll
3. Ski konduri Rosignoll 29.5 cm
4. Ski shteki Rosignoll

Ski opremata e koristena i e vo ispravna sostojba.
Informacii na tel:

071 368 102
Klime
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
19
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071368102

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации