Објавени: јан. 09 2022 03:47

Ски кондури/ Ski konduri

ЕУР

Објавени: јан. 09 03:47
Прегледи: 39
Се продаваат ски кондури:
1. Nordica speed machine 130 flex
Mодел 2020-2021. Скијани 1 сезона.
Величина 28-28,5 (43-44)
Цена 180 еур
https://www.bootfitters.com/reviews/2020-2021-nordica-speedmachine-130#gallery
2. Head 80 flex
Величина 29-29,5 (44-45)
Цена 80 еур
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
39
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076-425-813

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации