Објавени: јан. 18 2022 10:33

Skii K2 Rictor

ЕУР

Објавени: јан. 18 10:33
Прегледи: 16
Продавам скии K2 Rictor
должина: 174 cm
пропорции/широчина: tip 127 mm, wais(underfoot): 80 mm, tail: 109 mm
радиус: 16 м
Везови: Marker MX 12.0
сервисирани, наоштрени и воскирани, спремни за скијање

цена: 90 € (цената не е фиксна. јавете се, ќе се договориме)
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
16
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38971284956

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации