Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skii Salomon jakna SunValley pantaloni o/neill

Се продава од: Ана 07 дек. 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам:
- скии Salomon комплет со везови Salomon, со должина 149 cm.
Истите се купени во официјална продавница за спортска опрема во Скопје на ново.
-женска јакна за скијање број S/M, носена една сезона.
Купена e во официјална продавница во Банско,Бугарија.
-панталони за скијање број М, unisex, носени една сезона.
цена по договор.

Leaflet
Кон почеток