Објавени: јан. 14 2022 04:52

Skii Volkl Freestyle 148cm i Konduri Tecnica

ЕУР

Објавени: јан. 14 04:52
Прегледи: 30
- Se prodavaat zenski skii Volkl Freestyle
Model: Pearl
Visina: 148cm - Radius: 16.9m
Dosta socuvani, godinava vozeni samo ednas.
CENA: 135 E
///////////////////////////////
- Se prodavaat maski konduri Tecnica
Dimenzija 27.5 - 315mm odnosno odgovaraat na broj 42/43
Dosta socuvani, isto godinava skijani samo ednas.
CENA: 65 E

Se prodavaat poradi kupeni novi skii/konduri
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
30
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070248648

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации