Македонски | Shqip | English |

KONDURI ATOMIC I NORDICA

Се продава од: kosta 27 јан. 10:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Опрема : Зимски/Водени спортови
KONDURI ATOMIC BROJ 27.5 (42.5) I 29.5 (45)
60 EVRA I
KONDURINORDICA BR 43
30 EVRA

KONDURITE SE VO EKSTRA SOSTOJBA
Нема посетени огласи
Кон почеток