Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skii i konduri

1 500 МКД

Се продава од: boban 11 дек. 19:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
ATOMIC BETA race 10'22 183 sm ATOMIC 180 sm BLIZZARD 175 sm ATOMIC PROrace 7'22 130 sm TECNO PRO 120 sm Skiite za vozrasni se po 1500- 2000 mkd a za deca se po 1200 mkd.prodavam i konduri Salomon 33 2/3,Lange 35-36.i Lowa 36-37 Cena 1500 mkd
Leaflet
Кон почеток