Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skii i cizmi za skijanje

200 ЕУР

Се продава од: Igor 25 ноем. 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го овој спортски предмет за 1.330 МКД / месечно

Сочувани Фишер скии (150 цм) (Worldcup GS) и исто така сочувани чизми за скијање Фишер (Soma Tec), број 28.5, флекс 80. (цена по договор, може да се купат и одделно)
Leaflet
Кон почеток