Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jakna i pantaloni

10 000 МКД

Се продава од: TASKO 21 дек. 01:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Јакна Burton величина XL,носена само 7 дена цена 7500 денари
Панталони Special Blend величина XL,носени 3 сезони,цена 3000 денари
Доколку се земат комплет цената е 10000 денари,и добивате гратис нараквици Celtek величина XL
Leaflet
Кон почеток