Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skii cevli za skijanje i odelo detski

Се продава од: Dimitar 02 дек. 20:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Скии Tecno Pro 130 см.
Чевли Nordica F6W 285 мм.
Панталони IcePeak 152 см.
Јакна IcePeak 152 см.
Многу малку користени.
Dimitar
071230402
Кон почеток