Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava kamp prikolka vo Krani

800 МКД

Се продава од: Valentina Stojkoska Денес 12:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Приколката има сопствено купатило и кујна и се наоѓа во многу убав,мирен дел од кампот ,располага со еден брачен кревет и два поединечни.
Valentina Stojkoska
075 692 966
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации