Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

KELNERKI ZA SEZONA 2019 VO HRVATSKA

0 МКД

Се продава од: Resturant & Pizzeria "PALMA" 30 ноем. 16:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Ресторан и пицерија во Пировац bo Хрватскo приморје за сезоната од 01.06.2019 до 25.09.2019 бара келнерки, кои знаат Англиски или Германски јазик.


ОБЕЗБЕДЕНИ ПАТНИ ТРОШОЦИ, РАБОТНА ВИЗА, БЕСПЛАТНО СМЕСТУВАЊЕ ВО АПАРТМАНОТ, ХРАНА, ПЕРЕЊЕ ОБЛЕКА, ПОПЛАДНЕВНИ ОДМОР, ДВОКРАТНИ СМЕНИ, РАБОТНО ВРЕМЕ Е 9 ЏАСА И РЕДОВНА ИСПЛАТА.

РАБОТНО ИСКУСТВО Е ПОЖЕЛНО.

За други информации можете да ме контактирате во ИНБОХ, VIBER или WHATSAPP : +385 91 7525 624.
Или на македонски број: 071 655 116.
Resturant & Pizzeria "PALMA"
 
071 655 116 / +385 91 7525 624
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации