Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vince Apartmani vednas do zicarnicata

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Винце Апартмани 30 ноем. 09:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Крушево
Издаваме три нови апартмани, веднаш до жичарницата. Два апартмани се со три кревети и еден со четири кревети. Апартманите располагаат со сопствена кујна (комплетно опремена), сопствено купатило, фен, пегла, кабелска ТВ,Wi-Fi интернет и сопствен паркинг. Греењето е на струја. Цена по договор. Повелете, Ве очекуваме.


www.vinceapartmani.com.mk

www.facebook.com/pages/Vince-Apartmani/338045419611792?fref=ts
Винце Апартмани
Издаваме три нови апартмани, веднаш до жичарницата. Два апартмани се со три кревети и еден со четири кревети. Апартманите располагаат со сопствена кујна (комплетно опремена), сопствено купатило, фен, пегла, кабелска ТВ и Wi-Fi интернет. Греењето е на струја. Цена по договор. Повелете, Ве очекуваме.
Посетете ја нашата продавница
Таќа Бербер 18а Прикажи на мапата
076-408-909, 070-364-515
https://www.vinceapartmani.com.mk
Винце Апартмани
 
076-408-909, 070-364-515
Leaflet
Cetirikreveten apartman Vince apartmani 0 MKD
Vince Apartmani do zicarnicata vo Krusevo 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации