Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARTMAN SO PREKRASEN POGLED NA EZEROTO

0 ЕУР

Се продава од: aleksandar 07 септ. 11:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Apartmanot se naogja vo stariot del na gradot i e idealen za 5+2 lica od site vozrasti.
Ima dve spalni,dve terasi, kompletno opremena kujna so trpezarija, kupatilo so masina za perenje, dnevna soba, kablovska,LCD,DVD,Wi-Fi internet itn...
Cenata e po dogovor vo zavisnost od brojot na lica i denovi za prestoj.
Za povekje informacii javete se na 078255669
aleksandar
078255669
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации