Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apartmani Bogdanoski

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Апартмани Богданоски Вчера 18:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
Одморете во мирен и пријатен амбиент

Издаваме наместени апартмани покрај езеро на самиот Кеј во центарот на Охрид. Апартманите се новоградба сите опремени со ТВ, кабелска WIFI, мини кујна купатило тераса уреден двор и паркинг. Одморете во мирен и пријатен амбиент . Поздрав
Локација:
http://goo.gl/maps/3GYcY
Апартмани Богданоски
Издаваме наместени апартмани покрај езеро на самиот Кеј во Охрид. Апартманите се новоградба сите опремени со ТВ, кабелска, WIFI, мини кујна, купатило тераса уреден двор и паркинг. Одморете во мирен и пријатен амбиент. Поздрав
Посетете ја нашата продавница
Ohrid Прикажи на мапата
0038971219376
http://goo.gl/maps/dFC0
Апартмани Богданоски
0038946255868 , 0038971 219 376
Leaflet
Apartmani Bogdanoski Ohrid 0 МКД
Ram Memorija 2 Giga DDR3/1333M 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации