Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENT A CAR TEDI

20 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ТЕДИ ПРОМ-ДТ РЕНТ А КАР 14 јан. 12:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
❗️Специјална понуда на TEDI RENT A CAR за компаниите(правните лица) и физичките лица!
Tedi RENT A CAR нуди единствена можност за наем на возила за подолг временски период.
🔝Искористете ја оваа можност, обезбедете си возила за мобилност на вашиот бизнис, со КАСКО осигурување и зелен картон!
✅ПОБРЗАЈТЕ!
PEUGEOT 108 - 20 EURA ( 1240 МКД )
PEUGEOT 208 - 30 EURA ( 1860 МКД )
PEUGEOT 208 - 50 EURA ( 3100 МКД ) NEW NEW
PEUGEOT 301 - 25 EURA ( 1550 МКД )
PEUGEOT 308 - 45 EURA ( 2790 МКД )
МОЖНО Е ПЛАЌАЊЕ И СО ПЛАТЕЖНА КАРТИЧКА
ПОСТОИМЕ САМО ЗА ВАС ! ! !
👉BOOK NOW | BOOK HERE:
+38971 599 009
+38971 322 690
Viber WhatsApp Telegram
https://www.facebook.com/Tedi-RENT-A-CAR-Skopje-377802959488397/

RENT A CAR TEDI

ТЕДИ ПРОМ-ДТ РЕНТ А КАР
+38971599009
Кон почеток