Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MELIMARIA apartmani Halkidiki iznajmuvanje

30 ЕУР

Се продава од: Ana 07 апр. 10:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
На 110 км оддалеченост од Солун, на кракот Касандра, се издаваат апартмани. На оддалеченост од само 1,5 км од Пефкохори во правец кон Паљури. Одлична локација над главниот пат, во тивка околина опколена со борова шума и маслинови дрвја. Во непосредна близина на Glarokavos плажата (400 м оддалеченост).

Секое студио и апартман е со свое сопствено купатило и поглед кон морето.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации