Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARTMANI DRZAVNA BOLNICA ZA TURISTI SO VAUCER

0 МКД

Се продава од: APARTMANI 22 јул. 13:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se izdavaat apartmani sproti drzavna bolnica so sopstven parking za turuisri so moznost za iskoristuvawe na vaucerot doma si e doma.
APARTMANI
071336107
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации