Оглас од претпријатие Објавени: фев. 11 2020 08:26

Magicna Toskana za 8mi Mart

Објавени: фев. 11 08:26
Прегледи: 133
🔥Единствена осмомартовска понуда - Магичната Тоскана - 3 ноќи СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА 🇮🇹
📌ПРОМО неверојатни: 159€
🌺Пиза, Фиренца, Чинкве Тере, Сиена, Сан Џимињано
❗️На ваше огромно барање, единствени со најдобра организација
📞070/338-870, 070/338-857

https://gotravel.com.mk/magichnata-toskana-za-8-mi-mart-2/?fbclid=IwAR1V9ep0hGIAOWL7xmbIYzQeqIRtyAWq4veYKjY8ZDrNDjRsjGWxFHZurZI
Опис на линк

Go travel

Комлетни туристички услуги
Посети ја страната на нашата продавница

Народен Фронт 19а локал 35/36 Т.Ц. Беверли Хилс Прикажи на мапата

070338870070338857

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации