Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavat luksuzni apartmani vo Centar za turisti

30 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Cosmo 21 фев. 20:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se izdavat luksuzni apartmani so edna i so dve spalni vo Centar za turisti za kratok prestoj tel 077520-747
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации