Оглас од претпријатие Објавени: мај 05 2022 04:07

Gostilnica Jug ima potreba od kuvar

МКД

Објавени: мај 05 04:07
Прегледи: 252
Гостилница ЈУГ има потреба од кувар со искуство, веднаш пријавен и почетна плата 50.000 ден.За било каква информација јавете се на 078/439-199. Опис на линк

Detelini Kamino

Детелини Камино ДООЕЛ Скопј

Гостилница Скара Бар
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Детелини Камино ДООЕЛ Скопј

Гостилница Скара Бар
Варшавска Бр. 70 075727110 https://skarabar.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации