Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hit ovaa sezona kamp apartman

1 000 МКД

Се продава од: dragan 30 јун. 16:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
kamp napraven kako stan dnevna tv internet kupatilo kujna komplet spalna na sama plaza i 15 min do centar kapacitet 6 lica zakazi termin sam svoj gazda 075354243/075498450 1000 den dnevno
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации