Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAMP PARTIZAN VO OHRID

0 МКД

Се продава од: dani 03 јул. 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
KAMP KAKO STAN SO KUJNA KUPATILO DNEVNA SPALNA TV INTERNET NA SAMA PLAZA KAPACITET 6 LICA 075354243 REZERVIRAJ 1000 DEN DNEVNO ZA SVE
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации