Оглас од претпријатие Објавени: мај 25 2021 01:10

Gostilnica Skara Bar ima potreba od sanker

МКД

Објавени: мај 25 01:10
Прегледи: 116
Гостилница Скара Бар има потреба од шанкер,со работно искуство,веднаш пријавени,се работи во смени.Почетна плата 25000ден.За подетални информации јавете се на 075727110. Опис на линк

Detelini Kamino

Детелини Камино ДООЕЛ Скопј

Гостилница Скара Бар
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Детелини Камино ДООЕЛ Скопј

Гостилница Скара Бар
Варшавска Бр. 70 075727110 https://skarabar.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации