Објавени: апр. 16 2021 03:15

Smart sala za obuka tribina i rabotilnica

Објавени: апр. 16 03:15
Прегледи: 95
ЛинкАкрос Центар за развој (LinkAcross Develepment Center) е место за организирање на вашата следна обука, работилница, трибина, едукативен настан или деловен состанок.

Нашиот Центар ви овозможува комфорен простор, аудио и видео проекција,
стриминг и снимање.

ПРИСТАПНА ЛОКАЦИЈА ВО СКОПЈЕ, КАРПОШ

ОТВОРЕН ПРОСТОР ВО ИНДУСТРИСКИ СТИЛ

МАСИ И СТОЛИЦИ ЗА 20 ЛИЦА (COVID КАПАЦИТЕТ)

ОПТИЧКИ ИНТЕРНЕТ (200 mbps/200 mbps)

75" LED TV и ПРОФЕСИОНАЛНО ОЗВУЧУВАЊЕ

ВЕБ КАМЕРИ, МИКРОФОНИ И МОЖНОСТ ЗА ВИРТУЕЛНО ПРИСУСТВО

МОЖНОСТ ЗА ТЕХНИЧКА (АУДИО, ВИДЕО, IT) ПОДДРШКА

ВКЛУЧЕНА КАФЕ ПАУЗА

Повеќе информации на
www.centarzarazvoj.mk
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации