Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani i sobi za nokevanje

1 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: plimont 10 авг. 13:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
,Вила Михаела" е лоцирана на само 7 километри (13 минути) од строгиот центар на градот, нашата вила е совршено место за релаксација и бегство од градскиот метеж. Без разлика дали вашата посета е поради бизнис или пак задоволство, ние ќе се потрудиме да ви овозможиме пријатен престој. Доживувањата, предизвиците, и искуствата од нашите многубројни патувања низ светот и нашата страст кон туризмот не инспирираа да создадеме простор кој ќе одговара на потребите на сите видови посетители, од авантуристи, патници или групи на туристи до транзит гости кои поминуваат покрај Скопје.

Вилата располага со:
-17 соби
- Простор за забава
- Сопствен паркинг
- Просторија за пушење
- Мини бар
- Кујна
- Free WIFi

Сите оние кои имаат потреба од комотен и пријатен простор за состаноци, тим-билдинг, мали конференции, семинари или презентации на своите производи или услуги се добредојдени во просториите на Вила Михаела.
Можете да не најдете на следната адреса:
Ул. Жан Жорес бр. 202, нас. Хиподром, Скопје
https://goo.gl/maps/ANA8hGR4Xj2QPcaj7

За сите дополнителни информации, слободно контактирајте не на тел. број: +38978423193, или посетете не на нашата веб страна: https://vilamihaela.com/

Ве очекуваме.

Тимот на Вила Михаела
plimont
Специјализиран центар за автогасни системи - Авто клими - Авто дијагностика - Авто фолии
Посетете ја нашата продавница
Radovan Kovacevic 63 Прикажи на мапата
+38922554666
http://www.plimont.com
Leaflet

plimont

6 Огласи во продавницата
 Plinski uredi  Plinski sistemi Avtogas Plimont 380 EUR
Vila Mihaela sobi izolirani od gradskiot metez 30 EUR
Plinski Uredi Plinski sistemi Landi PLIMONT 340 EUR
Plimont Dooel-uslugi od sekakov vid 0 MKD
Кон почеток