Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Grcija,Halkidiki,apartmani,Polihrono,Pefkohori

75 ЕУР

Се продава од: ElaHalkidiki Polihrono 01 апр. 00:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se izdavaat apartmani studija i sobi za sezona 2017,na poveke lokacii vo Polihrono,Hanioti,Pefkohori na Halkidiki.

Veligden 14.04.2017 - 17.04.2017 ( 3 noki)
-Studio 1/2 ili 1/3 po vkupna cena od 75, a Studio ili apartman 1/4 po vkupna cena od 90 eur.

1 Maj-za termin 28.04-01.05 cena za studio 1/2 ili 1/3 = 75 eur,a za Studio ili apartman 1/4 cena od 90 eur.

Bogatata ponuda od apartmani poglednete ja na
www.elahalkidiki.com
Cenite za sezona 2017 za 7 dnevni i 10 dnevni aranzmani se postaveni na sajtot.
Kontak preku meil na : [email protected]
tel: +306972612177 ( viber whats up)
+306979060123 ( viber whats up)
Skype : finikas.apartments


Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации